Covid-19 maatregelen van Hotel Asterisk
Hotel Asterisk
image

 Vanwege het coronavirus (COVID-19) hebben wij voor ons hotel extra veiligheids- en sanitaire maatregelen genomen. Klik hier voor meer informatie.

Komt u met de auto naar Amsterdam? Wij adviseren om uw auto te parkeren in de parkeergarage van APCOA parking Heinekenplein in de eerste van der Helststraat. Voor onze gasten hebben wij uitrijkaarten die korting geven op het normale tarief. Doordeweeks betaalt u dan 15 euro per dag en op zaterdag en zondag 20 euro, prijswijzigingen voorbehouden.

Arrangement voor de vakantiefietser

Boek hier!

Met de fiets op vakantie in eigen land? Bij Hotel Asterisk bent u aan het juiste adres!

Irma en Johan zijn echte fietsfanaten en delen graag hun mooiste fietsroutes met u. Binnen tien minuten fietsen bent u buiten de stad en kunt u genieten van prachtig, typisch Hollands landschap. Fiets bijvoorbeeld eens naar de Zaanse Schans of Volendam. Nu is het rustig, dus grijp uw kans!

Het arrangement voor de vakantiefietser is inclusief:

  • Overnachting in kamertype naar keuze
  • Klein cadeautje bij uitchecken
  • Gratis pre fietsontbijt (vooraf bestellen)
  • Veilige stalling voor uw fiets
  • Snelle Wi-Fi tijdens uw verblijf
  • Als Amsterdammer betaal je GEEN toeristenbelasting
  • Check in om 15:00
  •  Late check- out tot 13:00
  • Begeleiding bij het uitstippelen van fietsroutes
  • Aantrekkelijke korting parkeertarieven

Voorwaarden

Dit arrangement is op basis van beschikbaarheid. De prijs in inclusief BTW, exclusief toeristenbelasting (niet van toepassing voor inwoners van Amsterdam). Het Staycation arrangement is te reserveren tot 1 november 2020. Deze aanbieding kunt u niet combineren met andere aanbiedingen.

Boek hier!