Bekijk ons staycation arrangement!
Hotel Asterisk
image

Klik hier om onze staycation arrangementen te bekijken.

Amsterdam is rustiger dan ooit, dus waarom geen vakantie vieren in eigen land? Nu het reizen naar het buitenland er op het moment niet in zit, hebben wij de perfecte "staycation" voor u samengesteld!

Arrangement voor de vakantiefietser

Boek hier!

Met de fiets op vakantie in eigen land? Bij Hotel Asterisk bent u aan het juiste adres!

Irma en Johan zijn echte fietsfanaten en delen graag hun mooiste fietsroutes met u. Binnen tien minuten fietsen bent u buiten de stad en kunt u genieten van prachtig, typisch Hollands landschap. Fiets bijvoorbeeld eens naar de Zaanse Schans of Volendam. Nu is het rustig, dus grijp uw kans!

Het arrangement voor de vakantiefietser is inclusief:

  • Overnachting in kamertype naar keuze
  • Klein cadeautje bij uitchecken
  • Gratis pre fietsontbijt (vooraf bestellen)
  • Veilige stalling voor uw fiets
  • Snelle Wi-Fi tijdens uw verblijf
  • Als Amsterdammer betaal je GEEN toeristenbelasting
  • Check in om 15:00
  •  Late check- out tot 13:00
  • Begeleiding bij het uitstippelen van fietsroutes
  • Aantrekkelijke korting parkeertarieven

Voorwaarden

Dit arrangement is op basis van beschikbaarheid. De prijs in inclusief BTW, exclusief toeristenbelasting (niet van toepassing voor inwoners van Amsterdam). Het Staycation arrangement is te reserveren tot 1 september 2020. Deze aanbieding kunt u niet combineren met andere aanbiedingen.

Boek hier!